امروز 1402/09/20

تلگرام : 09123612102

قوانین و مقررات


مقدمه : ضمن تشکر از شما عزیزان برای انتخاب این وب سایت، تقاضامندیم بند به بند قوانین زیر را بدقت مطالعه فرموده و سپس اقدام به هرگونه عملیات در سایت نمایید.

 
ماده ۱.  افراد، برای عضویت در سایت و خرید از آن می­بایست  با وارد کردن اطلاعات درخواستی  در هنگام اولین خرید  مانند نام و نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی، رمز عبور و... مراحل عضویت را تکمیل نمایند.

تبصره 1-  تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند .

تبصره 2-  صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد توافق­نامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست .

تبصره 3-  کاربر باید رمز عبور و آدرس پست الکترونیک خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ رمز عبور جدید و یا ارسال رمز عبور  به آدرس پست الکترونیک خود اقدام نماید .

تبصره 4-  کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع پست الکترونیک بر عهده شخص کاربر خواهد بود .

تبصره 5-  عضویت در سایت رایگان می باشد .

تبصره 6 -  به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد .

 

 
ماده 2. اختلال در سرویس اینترنت، مخابرات و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل و پیامک حاوی کد خرید از سوی شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد .

 


 ماده 3. به منظور تعمیرات دوره‌ای، این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

 

تبصره 1-  سلام صنعت این حق را دارد  که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده وجوه اعضا، کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد .

 
ماده 4 تولید غیرقانونی،  و یا خدمات که توسط شرکت ارسال شده، ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود .

ماده 5.  شرکت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی  Backup    تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند .
 ماده 6.  کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی  را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.

 

وب سایت نیازمندیهای صنعتی

مسئولیت آگهی ها بر عهده آگهی دهندگان می باشد. فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.