امروز 1398/07/30

فروش انواع سوییچ و روتر سیسکو cisco

0
فروش انواع سوییچ و روتر سیسکو cisco

فروش انواع سوییچ و روتر سیسکو ciscoفروش انواع سوییچ و روتر سیسکو ciscoفروش تجهیزات اکسس سرور ، سوئیچ ، روتر ، و تلفن سیسکو فروش تجهیزات اکسس سرور سیسکو (Access Server Cisco) نمایندگی فروش AS535XM , AS5350-2E1 , AS5300 AS-535XM-2E1-60-D AS-5350-2E1-60-V AS-5350-4E1-240-V FOR AS5-535XM-2E1-60-V- AS5-535XM-4E1-120-V AS-5400 Cisco AS5800/VFC انواع سوئیچ WS-C2950G-E1Catalyst 2950,24 10/100 with 2GBIC slots, Enhanced Image WS-C2960-8TC-LCatalyst 2960 8 10/100 + 1 T/SFP LAN Base Image WS-C2960G-8TC-LCatalyst 2960 7 10/100/1000 + 1 T/SFP LAN Base WS-C2960-24TT-LCatalyst 2960 24 10/100 + 2 1000BT LAN Base Image WS-C2960-48TT-LCatalyst 2960 48 10/100 + 2 1000BT LAN Base Image WS-C2960-24TC-LCatalyst 2960 24 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image WS-C2960-48TC-LCatalyst 2960 48 10/100 + 2 T/SFP LAN Base Image WS-C2960G-24TC-LCatalyst 2960 24 10/100/1000,4 LAN Base Image WS-C2960G-48TC-LCatalyst 2960 48 10/100/1000,4 T/SFP LAN Base Image Product numberCisco Catalyst 2950 / 2960 Series(Layer 3 WS-C3560-24TS-SCatalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP IPB Image WS-C3560-48TS-SCatalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP IPB Image WS-3560G-24TS-SCatalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP+ IPB Image WS-C3560G-48TS-SCatalyst 3560 48 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image Product numberCisco Catalyst 2950 / 2960 Series(Layer 3 WS-C3750-24TS-SCatalyst 3750 24 10/100 + 2 SFP + IPB Image WS-C3750-48TS-SCatalyst 3750 48 10/100 + 4 SFP + IPB Image WS-C3750G-12S-SCatalyst 3750 12 SFP + IPB Image WS-C3750G-24T-SCatalyst 3750 24 10/100/1000T + IPB Image WS-C3750G-24TS-SCatalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image ; 1.5RU WS-C3750G-24TS-SIUCatalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image ; 1RU WS-C3750G-48TS-SCatalyst 3750 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPB Image Product numberCisco Giga Transceiver Module GLC-T1000BASE-T SFP GLC-SX-MMGE SFP , LC connector SX transceiver GLC-LH-SMGE SFP , LC connector LX/LH transceiver GLC-ZX-SM1000 BASE-ZX SFP WS-G54831000 BASE-T GBIC WS-G54841000 BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only WS-G54861000 BASE-LX/LH Long haul GBIC ( Single mode or multimode WS-G54871000 BASE-AX extended reach GBIC ( single mode) Product numberCisco Fire Wall PIX-IGE-66PIX66-MHZ Gigabit Ethernet int card , Multimode(SX) SC PIX-525-UR-BUNPIX252-UR Bundle ( Chassis, Unrestricted SW,2FE Ports, VAC+) ASA5510-SEC-BUN-K9ASA 5510 Security Plus APPL with SW,HA,2GE + 3FE,3DES/AES ASA5540-BUN-K9ASA 5540 Appliance with SW,HA,4GE + 1fe,3DES/AES.alhvi

تاریخ آگهی : 1398/07/18
نام : هومن زادمهر
شماره آگهی : 10233
تلفن : 071-32356969 , 071-32356868 , 09179199092
موقعیت : شیراز


جدیدترین آگهی ها

آگهی های مرتبط

فروش انواع پچ کورد hcs

0
تجهیزات شبکه HCS انواع پچ کورد HCS پچ کورد CAT5 پچ کورد CAT6 پچ کورد CAT7 پچ کورد نیم متری HCS پچ کورد 1 متری HCS پچ کورد 3 متری HCS پچ کورد 5متری HCS ...
09389368872 , 021-86072006 , 021-86072007
1398/04/29

فروش ماژول سیسکو SFP-10G-ER

0
فروش ماژول سیسکو ماژول سیسکو SFP-10G-SR ماژول سیسکو SFP-10G-LR ماژول سیسکو SFP-10G-ER ماژول سیسکو SFP-10G-ZR تلفن: 88926376-88927259 تلفن همراه : ...
09196078474
1398/04/30

فروش رک شبکه در یزد

0
ارتباط نماگستر نماینده فروش رک شبکه در یزد خدماتی در زمینه انتخاب؛خرید تجهیزات شبکه و پشتیبانی فنی در یزد به مشتریان خود می‌دهد، در تمام مراحل نیازمند ...
021-88405579 , 021-88919929 , 021-45215
1398/04/31

چراغ راهنمایی و رانندگی خورشیدی

0
تست فلوک جهت کابل های مربوط به دوربین های تحت شبکه و شبکه های کامپیوتری Cat5e -Cat6 -Cat6A - Cat7 - Cat7A + 10G تست فیبرنوری با دستگاه های OTDR EXFO ...
021-22894600 , 021-22894603 , 021-22894605
1398/05/03

سانترال و شبکه خطوط 5 رقمی شاتل و آسیاتک

0
مشاوره و پیاده سازی مراکز تلفنی سانترال عیب یابی و پشتیبانی سانترال راه اندازی خطوط 5 یا 4 رقمی مخابرات ، شاتل تاک و آسیاتل اجرای نظرسنجی و امتیاز د ...
09194671168 , 09334008098
1398/05/05

فروش مودم هواوی 1833

0
ارائه دهنده کلیه تجهیزات مخابراتی با گارانتی یکساله و قیمت مناسب فروش مودم هواوی 1833 مودم تلبس شرکت هاناتل جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ...
021-44059401,09121332607
1398/05/05

بست کمربندی , گلند کابل , سرسیم , کابلشو , شیرینگ حرارتی، شینه فانتزی یا ترمینال فانتزی

0
فروشنده شینه فانتزی ( ترمینال فانتزی ) بست کمربندی , گلند کابل , سرسیم , کابلشو , شیرینگ حرارتی ( ترموفیت ) , سیم لخت کن , قیچی کابل بر , پرس سرسیم , ...
="IconClone"
1398/05/06

فروش رک شبکه در گیلان

0
شما در نمایندگی فروش رک شبکه در گیلان می توانید پایین ترین قیمت کالاهای دیجیتال مانند انواع رک و متعلقات Rack را از بین تولیدکنندگان داخلی، واردکنندگا ...
021-88405579 , 021-88919929 , 021-45215
1398/05/06

دیمر سه کاناله

0
طراحی و ساخت انواع دیمر الکترونیکی ایزوله و صنعتی در 4 مدل 1-طراحی و ساخت انواع دیمر الکترونیکی غیر ایزوله با BT139 مشخصات: 1-دو عدد تارایاک BT139 16 ...
09122342372
1398/05/08

دیمر 380 ولت

0
ارائه خدمات تخصصی در زمینه دوربین مدار بسته , فیوژن فیبر نوری , مفصل بندی : مفصل بندی فیبر نوری در سراسر کشور نصب تجهیزات دوربین مداربسته با بستر فی ...
09121343523 , 021-88945776
1398/05/08

وب سایت نیازمندیهای صنعتی

شماره تلفن وب سایت سلام صنعت:
تماس در ساعت اداری شنبه الی پنج شنبه